TRISHUL
Poligon Torna Makinaları

Poligon Tornalamada Tercih Edilen Marka
Poligonal İşlemlerinizi Otomatikleştirin
Hakkında: Biz Kimiz
Alanında lider olan TRISHUL Machine Tools Pvt. Ltd., Poligon Torna Makinaları imalatı alanında faaliyet göstermektedir.

Mükemmellik ve çeşitlilik ile tanınan TRISHUL Machine Tools Pvt. Ltd, gelişmiş Poligon Tornalama Makineleri ile tüm Hindistan ve dünya çapında tanınmaktadır. ABD, Birleşik Krallık, Güney Kore, Kenya, Çin, Türkiye, Meksika, Almanya, Tayvan ve Suudi Arabistan'dan artan bir müşteri kitlesiyle TRISHUL Poligon Tornalama Makineleri kusursuz ve paritenin üzerindedir. 1994 yılında Bengaluru'da kurulan şirket, büyük bir hızla büyüdü ve şimdi her yıl yaklaşık 60-80 Poligon Torna Makinesi üretim kapasitesine sahip olmaktan gurur duyuyor.

Makinelerin benzersiz ve gelişmiş doğası, daha fazla hassasiyet ve güvenilirlik sağlar.
Yapay Zekanın yeni kontrolörlerle birleştirilmesi, daha iyi uçtan uca izleme, daha hızlı adaptasyon ve daha yüksek üretim sağlar.
Poligon Torna Tezgahları arasında TPT serisi tezgahlar ezber bozan olarak kabul edilir. Popüler TPT -2S ve TPT-5S, son derece verimli, üretken ve uygun maliyetlidir. TRISHUL Machine Tools Pvt. şirketindeki makineler. Ltd, Elektrikli El Aletleri, Pnömatik, El Aletleri, Otomobiller ve Hidrolik Aletler için parça üretmek için kullanılır.

Bir şirket olarak TRISHUL Machine Tools Pvt. Ltd. müşterilerinin güvenine ve sadakatine değer verir. Şirket, ürünlerimizin her birinin birinci sınıf olmasını sağlayan ISO 9001:2015 sertifikalı, UKCA ve CE uyumludur. Tekrarlanan siparişlerinin %50'sinden fazlası mevcut müşterilerden gelmektedir ve ürün ve hizmet seviyesi onlara birçok mükemmellik ödülü kazandırmıştır.

TRISHUL Takım Tezgahları Pvt. Ltd., EEPC İhracat Mükemmellik Ödüllerini birçok kez almıştır. Şirket ayrıca kendi alanında lider olarak tanınmakta ve 2020 yılında IMTMA tarafından "Vinod Doshi Anısına Üstün Girişimci Ödülü"ne layık görülmüştür.

TRISHUL Machine Tools Pvt.'nin Genel Müdürü Bay R Venkatesh Kumar'a göre. Ltd. "Trishul Machine Tools Pvt. Ltd. Poligon Tornalama sektöründe öncüdür. Alanında en iyisiyiz ve dünyanın her yerinden firmalar makinelerimizi tercih ediyor.

Makine, "TRISHULING" kelimesinin frezeleme ile eş anlamlı hale gelmesiyle üstel bir talep görüyor. Şimdi bu bir şey, gurur duyuyoruz"

TRISHUL Machine Tools Pvt. Ltd. uzun bir yol kat etti ve 27 yıllık Poligon Kesim için çözümler sağlama işinde bulunduktan sonra şirket daha yeni, daha iyi ve daha hızlı tasarım ve geliştirmeye devam ediyor. otomatik makineler Post Covid, TRISHUL Machine Tools Pvt. Ltd, ihracat siparişlerinde bir büyüme hamlesi görüyor, bu da pazarda daha fazla hakimiyet ve kapsam sağlıyor.

Trishul Machine Tools Genel Müdürü Bay CS Shivashankaraiah'ın sözleriyle, "Eğer bir kişi kaliteye, mükemmel müşteri hizmetine, sürekli ürün gelişimine ve tutarlılığına ayak uydurabiliyorsa, her türlü rekabet nispeten kolaylıkla karşılanabilir"