Trishul Machine Tools Pvt Ltd Hakkında

Trishul Machine Tools, Hindistan'da ve yurtdışında çokgen tornalama ile eşanlamlı hale geldi. Poligon torna makineleri, Hindistan ve yurtdışındaki müşteriler tarafından çok iyi kabul edilmektedir. Makinelerin yaklaşık% 50'si mevcut müşteriler tarafından tekrarlanan siparişlere karşı gönderilmektedir. Bu müşterilerin Trishul polygon tornalama makinelerine olan güvenini yineler.

Makine için ilk yurtdışı siparişi, ihracat ABD, Türkiye, Meksika, İngiltere, Almanya, Tayvan, Güney Kore, Kenya, Suudi Arabistan ve Çin'deki müşterilere sürekli olarak büyüdüğünden beri 2004 yılında İngiltere'den geldi. Makine Aletleri Pvt. Ltd., ulusal ihracat mükemmellik ödüllerinin düzenli bir karşılığıdır.

Politika Beyanımız
Müşterilerimizin küresel olarak rekabet edebilmelerini sağlamak için yeni süreçler ve makineler geliştirmede öncü olmak bizim çabalarımız olacaktır. Geçerli normlara, standartlara ve politikalara uygun olarak tüm müşterilere her zaman para için en iyi değeri olan ürünleri teslim edeceğiz.
Vizyonumuz
Trishul Takım Tezgahları Pvt Ltd çokgen torna makineleri üretimi işinde. Makineler tüm Hindistan'da ve yurtdışında belirli ülkelerde satılmaktadır. Şirket, Hindistan'da çokgen tornalama makineleri sektöründe liderliğini koruyacak ve yurtdışı pazarını genişletmek için çalışacaktır. İhracat, toplam satışların% 30'u olacaktır.
Misyon ve Hedefler
Yüksek eğitimli ve vasıflı çalışanlar, takım tezgahları endüstrisinin gerçek varlığı olan şirket, eğitim ve öğretime en fazla önem vermektedir. Yıllar boyunca geliştirilen kümülatif bilgi genç mühendislere çok hızlı bir şekilde aktarılacak ve bu teknolojiyi yeni zirvelere taşımak için eğitilecekler. Eğitim ve öğretim ana odak noktası olarak, eğitime sponsor olunan öğrenci sayısını iki katına çıkarır.

Şirket yeni makineler tasarlamaya ve geliştirmeye devam edecek. Yeni gelişme alanları, kademe i ve kademe II yardımcıların ihtiyaçlarını karşılamak olacak. Hindistan'dan otomobil parçalarının küresel olarak tedarik edilmesi şirkete yeni zorluklar getirecektir. Yeni şirketlerin ihtiyaçlarını anlamak ve çabucak değişen ihtiyaçlara uyum sağlamak için çaba göstereceğiz. Otomasyon imalat sanayinde giderek artan bir rol oynamaktadır ve şirket imalat sanayinin otomasyon ihtiyaçlarının tam olarak karşılanmasını sağlayacaktır.

Trishul takım tezgahları pvt ltd kalitatif pratik benimseyerek seri üretim kaybını işlemek için müşteri odaklı yenilikçi çözüm sunma tutkuyla bağlı.

Trishul Kataloğunu İndirin