TRISHUL MACHINE TOOLS PVT. LTD. hakkında

The Trishul Machine Tools Hindistan ve yurtdışında Torna Polygon için eşanlamlı hale gelmiştir. Trishul Poligon Torna Makinaları çok iyi müşterilerimiz Hindistan ve yurtdışında tarafından kabul edilir. makinelerin yaklaşık% 50 mevcut müşterilerimiz tarafından tekrar emirlere karşı sevk ediliyor. Bu Trishul Poligon açma makineleri üzerinde müşterilerinin güvenini yineledi edilir.

Makinenin ilk yurtdışı sipariş ihracatı ABD, Türkiye, U K Almanya, Tayvan, Güney Kore, Kenya ve Çin'deki müşterilerine sürekli büyüdü beri, 2004 yılında Birleşik Krallık geldi.

şirket yılda istikrarlı bir büyüme kaydetmiştir. 1994-95 yıllarında operasyonun ilk yılında sadece `0.7Millian itibaren şirket yılı 2015-2016 için 80 milyondan fazla ciro büyüdü.

POLİTİKA:
Küresel rekabetçi olmak için müşterilerimize sağlamak için yeni süreçler ve makineleri gelişmekte olan öncü olmak için elimizden çaba olacaktır.

VİZYON:
Trishul Machine Tools Pvt Ltd Poligon Torna Makineleri imalat işletme bulunmaktadır. Makineler Hindistan'ın çapında ve yurt dışında belirli ülkelerde satılmaktadır. şirket Hindistan'da Makineleri İş Torna Polygon liderliğini sürdürecek ve yurtdışı pazarını genişletmek için çalışacaktır. ihracat toplam satışların% 30 olacaktır.

Son derece eğitimli ve yetenekli çalışanları tezgahları sektörünün gerçek varlık olan şirket eğitim ve öğretim en önemine verir. yılda geliştirilen kümülatif bilgi çok hızlı bir şekilde genç mühendisler kazandırılan olacak ve yeni zirvelere bu teknolojiyi almak için eğitim verilecektir. Eğitim ve öğretim ana odak olmak, öğrenci sayısı eğitimi için sponsor olmak katına olacaktır.

şirket tasarım ve yeni makineler geliştirmeye devam edecektir. gelişme yeni alanlar katmanlı I ve katman II ancillaries ihtiyaçlarını karşılamak olacaktır. Hindistan'dan otomobil parçaları küresel kaynak şirkete yeni zorluklar sunacak. Yeni şirketlerin ihtiyaçlarını anlamak ve çok hızlı değişen ihtiyaçlarına kendimizi adapte bizim Endeavour olacaktır. Otomasyon imalat sanayiinde giderek artan bir rol oynuyor ve şirket tamamen uyulmaktadır imalat sanayi otomasyon ihtiyaçlarını sağlayacaktır.

şirket 25 kişi ve 150'den fazla kişiye dolaylı istihdam doğrudan istihdam sağlamaktadır.

şirket 8 Engineers, 2 Müşavirler ve 18 vasıflı ve semiskilled işçi istihdam etmektedir. Gerekli tüm becerileri gelişmiş ve evde elde edilir. Çalışanlar yeni beceriler kazanmak ve eğitimine devam etmek için teşvik edilmektedir. İK eğitim programları düzenli olarak tüm çalışanlar için yapılmaktadır. Şirketler hukuku saygılı ve her tüzük ile uyulur.

Şirket, önümüzdeki 5 yıl için tanımlanmış bir yol haritası vardır. Yılda 40 makinelerin mevcut kapasite önümüzdeki 3 yıl içinde yılda 80 makinelere kadar alınacaktır. Gerekli adımlar arazi ve bina elde etmek için atılıyor. Gerekli insan gücü mevcut tesiste eğitimli ediliyor.

Birçok yeni ürün geliştirmeleri Önümüzdeki yıllarda öngörülen ediliyor. Hindistan oto parçaları için küresel bir kaynak hedef haline Şirket otomasyon yüksek derecesi ile ürünler için büyük bir talep bekliyor. Trishul yeni yatırımlardan yeni sorunlar ve talepleri karşılamak için hazırlanıyor.

prestijli MÜŞTERİLER